Filtrera
Stäng

Team EL-GE

Att jobba med olika team som vi gör på EL-GE Sportfiske är en otroligt viktig komponent i vår verksamhet. Det är med hjälp av deras feedback, testresultat och inspirerande tankar som vi kan plocka ut det bästa sortimentet och delge dig som kund med den information du behöver för att dels välja rätt produkt samt att även använda den på ett korrekt sätt. Detta gäller både i våra fysiska butiker likväl som på vår webshop. Spridningen rent geografiskt och rent utövningsmässigt ger oss en bredd som vi sedan kan förmedla till dig både via web och i butik.

Namn

Stefan Hansson

Befattning

VD EL-GE Sportfiske

Kontakt:
stefan@el-ge.se



Namn

Patrik Tjörnmark

Befattning

Säljare Göteborgsbutiken/Redaktör

Kontakt:
pt@el-ge.se


Namn

Oskar Andersson

Befattning

Butikschef Göteborgsbutiken

Kontakt:
oskar@el-ge.se

Namn

Simon Hansson

Befattning

Webshop

Kontakt:
simon@el-ge.se

Namn

Emil Lööv

Befattning

Webshop

Kontakt:
emil@el-ge.se

Namn

Agne Sjöberg

Befattning

Ansvarig Flugbindning

Kontakt:
agne@el-ge.se

Namn

Martin "Punkarn" Karlsson

Befattning

Säljare Flugfiskeavdelningen

Kontakt:
martin@el-ge.se

Namn

Anders Sager

Befattning

Säljare Göteborgsbutiken

Kontakt:
anders@el-ge.se

Namn

Kim Palmqvist

Befattning

Mediaansvarig

Kontakt:
kim@el-ge.se

Namn

Peter Alexandersson

Befattning

Teamfiskare

Expertis

Flugfiske/Flugbindning

Namn

Albin Löfqvist

Befattning

Teamfiskare

Expertis

Flugbindning/Flugfiske

Namn

Mikael Johansson

Befattning

Teamfiskare

Expertis

Flugfiske/Flugbindning

Namn

Andreas Adiels

Befattning

Teamfiskare

Expertis

Flugfiske/Flugbindning

Namn

Tim Andersson

Befattning

Teamfiskare

Expertis

Flugfiske/Flugbindning

Namn

Kristofer Estling

Befattning

Team Havsfiske

Expertis

Havsfiske

Namn

Fredrik von Elern

Befattning

Team Havsfiske

Expertis

Havsfiske

Namn

Henrik Estling

Befattning

Team Havsfiske

Expertis

Havsfiske

Namn

Team Trolling

Befattning

Teamfiskare

Expertis

Trollingfiske/Spinn & Haspelfiske

Namn

Jan Karlsson

Befattning

Teamfiskare

Expertis

Flugfiske/Laxfiske